Пропустити тренінг – сесії у дшму(хабітат):

  Тренінг – сесії у ДШМУ(Хабітат):

  ПРИЗНАЧЕНА: для управлінських команд виконкомів міст/ОТГ (потенційних державних партнерів) за участю комунальних та приватних підприємств, які планують реалізувати свої інвестиційні проекти у рамках МІСЦЕВИХ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ на 2024 - 2040 роки (обсягом не менше 50 млн.євро) з використанням кластерної моделі залучення інвестицій розробленої та адаптованої Центром у рамках Проекту ПРООН «Підтримка малого та середнього підприємництва в Україні» (ukr/99/010) – впроваджуюча агенція ЦЕНТР МУНІЦИПАЛЬНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ (Хабітат) у співпраці з Міністерством фінансів Польщі) у якому протягом 1999 – 2020 років взяли участь біля 2 тисяч МСП з 197 міст та районів восьми областей та АР Крим залучивши понад 500 млн.амер.дол. інвестицій за участю 10 комерційних банків, які обслуговували Кредитну лінію Європейського Банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) МСП 1/2 та приватних інвесторів.

  (для реєстрації натисніть тут)  ПРИЗНАЧЕНА: для управлінських команд виконкомів ОТГ – приймаючих громад (потенційних державних партнерів) - учасників міжнародної Програми UA Habitat Program «ЖИТЛО +5 для ВПО у приймаючих громадах в Україні» (UA Habitat Program: HOUSING +5 in host communities for IDPs in Ukraine) за напрямками:I. «ЖИТЛО ДЛЯ ВПО»; II. «ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я ВПО»; III. «СОЦЗАХИСТ ВПО»; ІV.«ОСВІТА ВПО»; V.«ЗАЙНЯТІСТЬ ВПО» з використанням інструментів напрацьованих у рамках Проекту UA Habitat: «Адаптація внутрішньо переміщених осіб у Луганській області на 2016 – 2018 роки» (впроваджуюча агенція Центр Муніципального Менеджменту (Хабітат) у співпраці з УВКБ ООН) у якому взяли участь 12 районів та міст Луганської області.

  (для реєстрації натисніть тут)  ПРИЗНАЧЕНА: для управлінських команд підприємств (потенційних приватних партнерів) - учасників міжнародної Програми UA Habitat Program «ЖИТЛО +5 для ВПО у приймаючих громадах в Україні» (UA Habitat Program: HOUSING +5 in host communities for IDPs in Ukraine) за напрямками:I. «ЖИТЛО ДЛЯ ВПО»; II. «ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я ВПО»; III. «СОЦЗАХИСТ ВПО»; ІV.«ОСВІТА ВПО»; V.«ЗАЙНЯТІСТЬ ВПО».

  (для реєстрації натисніть тут)


  ПРИЗНАЧЕНА: для Груп управління проектами МСП (5 чол.), які планують реалізувати свої інвестиційні проекти на території міста/ОТГ у рамках МІСЦЕВИХ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ на 2024 – 2040 роки з використанням кластерної моделі залучення інвестицій розробленої та адаптованої Центром у рамках Проекту ПРООН «Підтримка малого та середнього підприємництва в Україні» (ukr/99/010) – впроваджуюча агенція ЦЕНТР МУНІЦИПАЛЬНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ (Хабітат) у співпраці з Міністерством фінансів Польщі) у якому протягом 1999 – 2020 років взяли участь біля 2 тисяч МСП з 197 міст та районів восьми областей та АР Крим залучивши понад 500 млн.амер.дол. інвестицій за участю 10 комерційних банків, які обслуговували Кредитну лінію Європейського Банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) МСП 1/2 та приватних інвесторів.

  (для реєстрації натисніть тут)  Пропустити новини сайту

  Новини сайту

  Фото Administrator Alexandr
  Ukraine is Home: Міністерство відновлення та UNHCR запускають платформу для забезпечення житлом постраждалих внаслідок війни
  Administrator Alexandr - понеділок, 30 січень 2023, 12:17
   

  Сьогодні, 25 січня, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ – UNHCR) підписали Меморандум про співробітництво.
   
  Він передбачає запуск платформи «Україна – наш Дім» (Ukraine is Home), метою якої є ...
  Читати далі
  (всього слів: 485)